KDU.breadcrumbs.homePřihláška

Chci se stát členem KDU-ČSL

Jste nespokojeni se současnou politickou situací? Už Vás nebaví pouze kritizovat? Chcete i konkrétně pomoci a přiložit ruku k dílu? Tak to jste na správném místě! Velmi jednoduše a snadno se můžete aktivně zapojit do veřejného života.
Členství v KDU-ČSL znamená být ve společenství dalších 28 000 lidí, které spojují společné hodnoty a pohled na svět. KDU-ČSL je poctivou středovou stranou, která se snaží v české politice prosazovat sociálně tržní hospodářství, které stojí na rovnováze trhu a solidarity. Na politické scéně v ČR není jiná alternativní strana s věrohodným křesťanskodemokratickým a konzervativním programem. Neváhejte a staňte se součástí KDU-ČSL. Vítejte!K přijetí za člena dochází na základě podání přihlášky do KDU-ČSL a prohlášení, že nebyl členem Lidových milicí, StB nebo spolupracovníkem StB, opatřené podpisem.

Vyplněnou a vlastnoručně podepsanou přihlášku je možné podat členu výboru místní organizace, ve které chce uchazeč o členství působit nebo zaslat na e-mail: kt.liberecky@kdu.cz